Enter your price:
PLN
In stock

Jak działa monitorowanie cen

Opowiedz nam o produktach, które chcesz monitorować oraz o stronach internetowych

Podaj nam listę produktów, nazw marek lub zestaw wyszukiwanych haseł (UPC, ASIN, SKU itp.), Które chcesz monitorować, oraz strony internetowe, które chcesz śledzić

Tworzymy niestandardową implementację w oparciu o Twoje wymagania

Konfigurujemy skrobaki, aby znaleźć produkty i wyodrębnić z nich potrzebne dane, przeprowadzić serię zautomatyzowanych i ręcznych kontroli jakości danych i dostarczyć próbkę

Monitoruj ceny i dostarczaj wysokiej jakości dane w sposób ciągły

Możemy tworzyć niestandardowe pulpity, aby monitorować trendy lub wysyłać do Ciebie spersonalizowane raporty. Dostarczymy również surowe dane w preferowanym formacie i lokalizacji, aby można je było wykorzystać w systemach i bazach danych

Co możesz zrobić z monitorowaniem cen

Dostosuj się do zmian cen

Korzystaj z danych produktów wyodrębnionych z witryn konkurencji, aby poznać i dostosować się do zmian cen w różnych witrynach, kanałach, partnerach i domenach.

Spot Historyczne trendy

Analizuj ceny w czasie, aby zrozumieć trendy historyczne. Porównaj trendy cenowe wśród swoich kanałów, konkurentów lub partnerów.

Zdobądź cenne spostrzeżenia

Możesz użyć danych produktu, aby uzyskać pełną gamę produktów konkurencji. Pomoże to porównać się z rywalami i przewidzieć przyszłość twojego rynku.

Sformułuj inteligentne decyzje

Wykorzystuj spójne i użyteczne dane, aby podejmować optymalne decyzje cenowe i wygrywać strategie cenowe produktów.

Zrozumieć pozycję rynkową

Znając produkty konkurencji, ich oceny i aktualne poziomy zapasów pomogą Ci opracować strategię opartą na miejscu, w którym się znajdujesz.

Analizuj opinie konsumentów

Dzięki zebranym dla Ciebie danym o ocenach klientów możesz dowiedzieć się, które produkty i marki radzą sobie dobrze lub nie, analizując nastroje konsumentów internetowych.

Regularnie odświeżaj dane produktu

Możemy regularnie przeglądać strony internetowe w oparciu o niestandardowy harmonogram i wyodrębniać dane o produktach.

Otrzymuj powiadomienia o zmianach cen lub naruszeniach MAP

Wyślemy Ci powiadomienia w wiadomościach e-mail, WebHooks lub wywołaniach API we właściwym czasie, abyś mógł reagować na zmiany wprowadzone przez konkurentów lub naruszenia MAP.

Rozwiązania dostosowane do Twoich potrzeb

Możemy tworzyć niestandardowe rozwiązania, takie jak filtrowanie, spostrzeżenia, rozmyte modele dopasowania i wiele innych, aby zająć się różnicami w nazwach produktów w różnych miejscach.

Dlaczego niestandardowe rozwiązanie?

Płacisz za to, co chcesz, a nie za to, czego nie chcesz

Niestandardowe rozwiązania do monitorowania cen firmy ScrapeHero pozwalają zbudować coś specjalnie dla Twoich potrzeb, bez powiększania funkcji i zwiększania wymaganego do korzystania ze złożonych interfejsów użytkownika.

Podstawowe do zaawansowanych pulpitów nawigacyjnych

Analiza trendów historycznych

Analiza sentymentu na temat recenzji produktów

Analiza kontekstu

Porównanie wielu atrybutów

Alerty niestandardowe

Niestandardowe algorytmy umożliwiające dopasowanie produktów do różnych sprzedawców detalicznych

Dopasowywanie produktów na różnych stronach internetowych nie jest ani łatwe, ani nie działa dla każdej firmy w ten sam sposób.

Zbudowaliśmy i udoskonaliliśmy procesy, które rozwiązują ten problem za pomocą przetwarzania języka naturalnego (NLP) i uczenia maszynowego (ML). Tworzymy niestandardowe modele tylko dla Twoich danych, które zapewniają wysoki stopień dokładności i mogą być ulepszane tak często, jak chcesz.

Dane produktu są podzielone na wiele atrybutów za pomocą naszych modeli znakowania danych e-commerce, grupowane w grupy, a następnie dopasowywane krzyżowo za pomocą naszych algorytmów. Nasz proces działa w przypadku większości wyzwań napotkanych w rozwiązaniu do monitorowania cen. Obsługujemy regularne nazwy produktów, opisy, numery modeli, kody SKU lub zaciemnione dane produktu, a nawet niestandardowe numery modeli zbudowane dla tego samego produktu dla każdego sprzedawcy przy użyciu niestandardowych modeli ML.

Niestandardowy, ale zbudowany w kilka tygodni

Niestandardowe rozwiązania wywołują wizje armii konsultantów pracujących od lat. Nasze niestandardowe rozwiązania są tworzone w kilka tygodni, a czasami w dni. Robimy to, montując komponenty z naszej biblioteki gotowych komponentów, co zajmuje znacznie krótszy czas na zbudowanie niestandardowego rozwiązania. To szybkie podejście zmniejsza ryzyko związane z niestandardową implementacją na dużą skalę, która jest zarówno droga, jak i czasochłonna.

Możesz natychmiast zobaczyć wyniki - zazwyczaj w ciągu kilku dni lub tygodni.

Similar products

 
Buy now
Enter your price:
PLN
 
Buy now
Enter your price:
PLN